Září 2007

Co na tebe prozradí tvé oblíbené věci?

25. září 2007 v 22:09 =DTesty♥♥
Každá z nás vlastní spoustu maličkostí, bez kterých by se snad ani nedokázala obejít. Každá z nás má svůj styl, který by nevyměnila za nic na světě. Každá jsme prostě trochu jiná, ale přesto existují tři základní "škatulky", do nichž bychom se mohly alespoň pomyslně "roztřídit".
Nosíš ráda lodičky, nebo dáváš přednost pohodlným teniskám? Používáš rtěnku, nebo pouze transparentní lesk? To všechno jsou věci, podle nichž můžeš zjistit, ke které skupině patříš právě ty!

Takže jak na to:
1.) Udělej si chvilku času a najdi si kousek papíru a propisku.
2.) Postupně odpovídej na jednotlivé otázky a své odpovědi si zapisuj.
3.) Spočítej si dosažené body a přečti si něco zajímavého o sobě:-)

Jaké povolání se k tobě hodí?

25. září 2007 v 22:03 =DTesty♥♥
Roky letí jako voda a blíží se čas, kdy se budeš muset definitivně rozhodnout, co z tebe jednou bude. Víš to ale jistě? Nevrtá ti někdy v hlavě myšlenka, jestli bys byla lepší lékařka nebo moderátorka? Sny jsou jedna věc, ale skutečnost druhá. Zjisti, k jakému povolání máš nejlepší předpoklady!
A jak na to? Čti si postupně jednotlivé otázky a u každé vyber 1 až dvě odpovědi, které na tebe skutečně sedí. Pak si spočítej, které písmeno v tvých odpovědích převažuje.

Test: Proč ještě nemáš kluka?

25. září 2007 v 22:01 =DTesty♥♥
Na všechny krasavce kolem se culíš, jak nejlíp umíš, tvoje postavička je jak lusk a tvé zlaté vlasy září na sto honů, ale přesto se ti ještě nepodařilo polapit vysněného prince do svých sítí? Kde to vězí? Zkus si udělat tento krátký testík a třeba ti malinko pootevře oči. Možná vše vězí v tobě, možná ti cestu pouze nezkřížil ten pravý, který by si tvé srdíčko zasloužil. Tak do toho!

Test Jsi optimista?

25. září 2007 v 21:59 =DTesty♥♥
Dokážeš všechno přejít bez mrknutí oka, nebo v každém sebemenším problému vidíš obrovskou překážku ve své cestě, za níž je jedno velké černo? Dokážeš se s přehledem zasmát i sama sobě, nebo svět kolem bereš až příliš vážně? Zkus (alespoň pro zábavu) náš malý testík a hned budeš vědět, jak na tom doopravdy jsi!

jsi snadno k mání

25. září 2007 v 21:53 =DTesty♥♥
Musí ti kluk snést modré z nebe, aby jsi mu padla do náruče, anebo stačí, aby se na tebe mile usmál a už se tě nezbaví jako čert Káči? Ověř si, jestli nejsi nedostupnou ledovou královnou, která klukům nahání mráz po zádech, nebo až přílišnou náruživkou!

TEST 10: VYHODNOCENÍ

25. září 2007 v 21:48 =DTesty♥♥

TEST 10: Jak jsi zamilovaná?

8.2.2007 18:19 | Ellie | OTESTUJ SE!
Jsi do něj totální blázen, ale ON to ještě neví? Možná ovšem nebude na škodu nejdřív zjistit, jakou u něj máš ve skutečnosti šanci, než se o něj začneš doopravdy pokoušet. Zjisti si, jestli o tvou lásku vážně stojí s růžovými brýlemi totiž všechno vypadá docela jinak, než v reálném životě!
FOXY ti teď přináší bleskový test lásky!

TEST : Které celebritě se nejvíc podobáš?

25. září 2007 v 21:45 =DTesty♥♥
Možná o tom nemáš ani tušení, ale není nemožné, že by ses právě ty mohla podobat některé ze slavných hollywoodských star! Přestože nemusíš vypadat jako jedna z nejslavnějších hereček, jsi jí třeba blízká svou povahou a názory. Chceš zjistit, se kterou hvězdičkou by sis pravděpodobně dost dobře rozuměla? Udělej si náš bleskový testík!

TEST Jak zvládáš stres?

25. září 2007 v 21:44 =DTesty♥♥
Stresujícím situacím se dnes už ani nedá vyhnout. Stačí jeden perný den ve škole, sebemenší roztržka s rodiči, s kámoškou nebo miláčkem, dvě hodiny zoufalého shánění hadříků v obchodním centru... a nervy jsou na pochodu. Je to tvůj případ, nebo si jakoukoliv zátěž ani nepřipouštíš? Vyzkoušej si náš další bleskový testík, díky kterému budeš mít zase o krok blíž k poznání svého Já.

Potit se musíte-zapáchat ne!!

23. září 2007 v 22:07 péče o tělo
POTIT SE MUSÍTE - ZAPÁCHAT NE!
V horku se člověk potí. A je to správné, protože pot zchlazuje, ale také čistí póry a vyplavuje z těla "odpad". Současně však bakterie, které na kůži pot rozkládají, způsobují nepříjemný tělesný pach.
Abychom po celý den zůstalí svěží, je nejlépe odstartovat do něj vlažnou sprchou. Důkladnější umytí deodoračním mýdlem pomáhá po delší dobu tělesný pach potlačit. Ideální jako dodatečná "záruka svěžesti" jsou deodoranty. Sice neomezují vylučování tekutin z povrchu těla, ale vážou na sebe nežádoucí pachové složky. Deodoranty, které mají přijít vždy na čistou a dokonale suchou kůži, existují ve formě sprejů, krémů nebo pevného želé. Deo-zásyp má vedle dezodoračních účinků také schopnost odsávat vlhkost. Antiperspiranty mají účinek adstringující (stahující), čímž brání nadměrnému pocení. Zatímco čisté deodoranty můžeme používat vícekrát denně, antiperspiračnní prostředek bychom neměli použít častěji než jednou za den.

Typy vlasů,charakter

23. září 2007 v 22:03 vlásky
Charakter a typ vlasů O charakteru vlasů rozhoduje velikost a tvar vlasového folikulu což je genetická vlastnost řízená hormony a spojená s věkem a rasovými znaky. Zda je vlas kudrnatý, vlnitý, nebo rovný, závisí na několika věcech.

PLET´ a co jí škodí

23. září 2007 v 21:56 For girls
PLET´ a co jí škodí
1) Nedostatek spánku
2) Nedostatek kyslíku a čerstvého vzduchu
3) Nepravidelné a nedostatečné vyprazdňování
4) Špatný a nevyvážený jídelníček
5) Nedostatek tekutiny
6) Nedostatek pohybu
7) Nevhodné kosmetické přípravky
8) Nešetrné a nevhodné ošetřování
9) Napařování, nahřívání i přílišné slunění
1) Nedostatek spánku pleti škodí
a) ve spánku organismus zpracovává látky získané v průběhu dne z potravy. Odehrává se velká chemická reakce a je potřebná dostatečně dlouhá doba pro její zdárný průběh a dokončení. Pokud nedojde k náležitému zpracování a spálení všech nežádoucích, odpadních složek této reakce, dochází k vylučování těchto zbytků přes kůži. Tím je kůže zbytečně zanášena a drážděna.
b) kůže ve vašem spánku vytváří nové buňky, kterými nahrazuje buňky odumřelé! Tuto činnost nemůže kůže vyvíjet přes den, neboť nemá dostatek klidu, organismus je nucen věnovat energii na jiné projevy života (pohyb, čištění, přijímání potravy...).
Schází-li tedy kůži čas v době spánku pro svoji obnovu, nemůže být zdravá, odolná ani pěkná.
c) Pokud málo spíme; jsme celkově unaveni a na kůži se tím zvýrazňují vrásky, kruhy kolem očí, kůži chybí pěkná, zdravá barva, napětí...

2) Nedostatek kyslíku a čerstvého vzduchu pleti škodí.

3) Nepravidelné a nedostatečné vyprazdňování pleti škodí.
Nedojde-li včas k vyprázdnění, k odstranění škodlivin stolicí, močí, pocením či dýcháním, vstřebávají se škodliviny zpět do krve a jsou opět zcela zbytečně zpracovávány. Poté odchází většina podruhé zpracovaných škodlivin přes kůži ven z organismu. Na kůži pak zbytečně dochází k podráždění nebo jiným nežádoucím projevům.
Navíc včas nevypuzená stolice poškozuje tlusté střevo. Všichni dobře víme o zvýšeném výskytu rakoviny tlustého střeva, proč tomu tedy nepředcházet pravidelným vyprazdňováním a dostatečným příjmem tekutiny, hlavně po ránu.

4) Špatný a nevyvážený jídelníček pleti škodí.
Nesmíme zapomínat na čerstvou zeleninu, ovoce, ovocné šťávy, zeleninové šťávy, saláty, polévky, ořechy, libové maso (pokud maso jíme).
Naproti tomu musíme vědět, že přílišné množství cukru, tuku, oleje, mléka, kokakoly, kofoly, kávy, čokolády, soli, masa, pečeného masa (obzvláště), chleba, koláčů, koření (ostrého) kůži též škodí!
Nezapomínejte: "Všeho s mírou".
Jídlem lze velice nepěkně ovlivnit vzhled kůže, ale na straně druhé vhodné zvolenou dietou a jídelníčkem můžeme vzhled a stav kůže snadno vylepšit a podpořit její uzdravení.

5) Nedostatek tekutiny kůži i pleti škodí.
Trpí-li kůže nedostatkem tekutiny stárne. Stárne tím rychleji, čím více tekutinu postrádá. Bez vody kůže osychá a prohlubují se vrásky. V takovéto kůži těžko koluje výživa, probíhá látková výměna či vylučování škodlivin.
Chybí-li tekutina při trávení, před jídlem nebo po jídle, vzniká v těle příliš mnoho škodlivin, které při svém vylučování kůži dráždí. Chceme-li mít kůži pěknou, je nutné naučit se správně pít: Nikdy nepijme do sousta! Pokud máme v ústech nějaké sousto potravy, dbáme na jeho dostatečné přežvýkání. Nikdy do sousta nepřijímáme tekutinu, neboť by v něm chyběly sliny a to by velice zhoršovalo trávení:
Naučme se pít vlažné nápoje, čaje, minerálky, ovocné či zeleninové šťávy, vody... Díky vlažnému nápoji podpoříme tráveni, Je nežádoucí vypít 1 nebo více litrů tekutiny v průběhu velmi krátké doby (10 až 30 minut). Toto nazývám nepřínosným pitím a v některých případech může dojít k přetížení ledvin. Je mnohem zdravější vypít každou hodinu 0,2 - 0,31 nějakého nápoje nebo dodržovat pitný režim.

6) Nedostatek pohybu - též pleti škodí.
- zpomalí se všechny tělesné pochody včetně vyprazdňování zpomalí se látková výměna a škodliviny déle zatěžují organismus, hromadí se v těle nebo se ukládají pod kůži či na kůži, vznikají různé nárůsty, bradavice, tukové váčky nebo tuková zrníčka - mília
- chybí prokrvení kůže => chybí výživa kůže, odplavování a vylučování škodlivin z kůže.

7) Nevhodné kosmetické přípravky pleti též nesmírně škodí (i nadměrné používání kosmetických přípravků) až po několika dnech i měsících.
Každé pleti škodí kosmetické přípravky s obsahem alkoholu, pokud jich užijeme jinak, než k lokálnímu ošetření. Tedy pouze na vzniklý pupínek, vřídek, nebo zanícené místo. Pro ostatní plochý kůže přípravky s obsahem alkoholu nepoužíváme, neboť bychom kůži zbytečně dráždili a poškozovali.
Konzervační látky kosmetických přípravků pleti též škodí. Jsou to látky kůži nevlastní a dráždivé. Rozsah dráždění je u každého různý a projevy dráždění také.
Projevy podráždění kůže: svědění, pálení, zčervenání pokožky, otoky... V těchto případech je nutné okamžitě kosmetický přípravek smýt, napít se vlažného čaje nebo vody 0,2 až 0,5 l a kůži nechat alespoň jeden den v klidu.
Každé pleti škodí předávkování určitou, byt výživnou látkou příliš častým používáním, nebo dlouhodobým působením (vitamíny, výživa, speciální složky med, mateří kašička,...). Je dobré čas od času změnit používaný krém, i když ten dosud používaný nám vyhovuje.

8) Nešetrné a nevhodné ošetřování pleti též velice škodí.
Hlavně vymačkávání nečistot, štípání a takzvané "hluboké čištění" za pomoci napařování.
Mačkáním sice z kůže částečně odstraníme nežádoucí sekret, ale vždy zůstává v kůži určité množství hnisu, tuku, nebo jiných nečistot, které zmáčknutím zatlačíme hlouběji do kůže nebo do vedlejších míst. Tato částečka se poté stává zárodkem dalšího zánětu. Tímto si tedy pěstujeme na určité lokalitě stále nové a nové zanícené póry, vřídky či pupínky.
Navíc vždy se při mechanickém působení na kůži, tedy zmáčknutí, dostává do stlačeného místa více krevní hmoty a tudíž i pigmentových částic a vznikají pigmentové skvrny a jizvy, se kterými se těžko něco zmůže. Navíc tyto skvrny (jizvy) bývají patrné až po čase (po 1 až několika měsících), což nás včas nevaruje před nevhodným přístupem.
Dále mačkáním můžeme natolik poškodit vlasový folikul nebo kožní pór, že vznikne hluboká jizva podobná jizvě po neštovičce. Tyto jizvičky bývají též patrné až po několika měsících a bývají trvalé. S nimi si kůže sama neporadí. Takže ono "postávání před zrcadlem a čištění - vymačkávání" je skutečně velice nebezpečné nejen pro Vaši psychiku, (dochází až k depresím z nepěkného vzhledu pokožky) ale hlavně pro Vaši pleť.
Na pravidelné měsíční profesionální čištění pleti choďte do salónů, které nepoužívají k čistění vymačkávání.

9) Napařování, nahřívání i přílišné slunění pletí škodí.
Napařováním se kůže dráždí, rozšiřují se póry a to i trvale, (zahleďte se někdy zblízka do tváře kuchařce nebo ženě pracující v pradlence).
V rozšířených pórech se přemnožují bakterie, které za normálního stavu pokožce neškodí. Je-li však pór rozšířen vzniká v něm celá kolonie bakterií, které jsou také příčinou vzniku černé tečky uvnitř póru. Tento jev je jedním z několika druhů akné.
Také dochází při působení páry na pokožku ke vzniku drobných; rozšířených žilek převážně v lokalitách tváří a kolem nosu. Navíc v rozšířených pórech snáze ulpívá prach i jiné nečistoty z ovzduší. A v neposlední řadě, kůže s rozšířenými póry je nepěkná a rychleji stárne.
Nahřívání a tepelné působení též kůži velice škodí. Je zcela zbytečné po masáži nechat kůži prohřívat teplým světlem nebo jiným zdrojem tepla. Též by zbytečně docházelo ke vzniku rozšířených žilek nebo rozšířených pórů. Takto namáhaná kůže rychleji stárne. Je-li masáž správně provedena, je kůže prohřátá dostatečně.
Přílišné slunění je nebezpečné a kůži škodí. V současné době se velice rozšířila rakovina kůže zapříčiněná přílišným opalováním. Při častém opalování kůže ztrácí svoji regenerační schopnost, mění svůj vzhled a rychleji stárne. Je však pravda, že opálená pokožka vypadá pěkně, ale platíme za to příliš velkou daň.

Pomáhá proti akné dieta?

23. září 2007 v 21:55 For girls

Pomáhá proti akné dieta?

Akné postihuje tři čtvrtiny všech dospívajících - v našem "západním" světě však trpí nepříjemnými vřídky pětadevadesát procent populace! Přesto, nebo právě proto, že se jedná o jev tak rozšířený, který v přibližně desetině případů přetrvá i v dospělém věku, mělo se dlouho všeobecně za to, že nadprodukce kožního mazu souvisí pouze s "rozkolísanou" hladinou hormonů v dospívání.

Studie uveřejněná univerzitou ve Fort Collins, v americkém státě Colorado však dokazuje, že na vzniku akné se podílí nejméně ve stejné míře i strava.

Tým výzkumníků se zabýval dvěma skupinami lidí, jen nepatrně "postižených" civilizací. Jedna pocházela z Papuy-Nové Guiney a druhá z Paraguaye. Obě měly jedno společné. Akné neznaly. Dokonce jím netrpěli ani mladí ve věku mezi 15 a 20 lety.

Pauánci jedí zejména ovoce, ryby, hlízy a ořechy. Strava paraguayské skupiny zase sestávala převážně z manioku, kukuřice a rýže. Potraviny, jaké se běžně konzumují v našem "západním" světě, zejména chléb, cereálie, těstoviny, nebo rafinovaný cukr, neznají. A o ten se právě jedná.

Jak už bylo řečeno, nadprodukce kožního mazu souvisí s hormony. Ty jsou však citlivé na inzulín, který reguluje hladinu cukru v krvi. Produkce inzulínu stoupá po požití potravin s vysokým obsahem glycidů a začarovaný kruh je na světě. Vysokým obsahem glycidů se vyznačují zejména bílé pečivo a těstoviny, ale také například brambory.

Pravými "bombami" však jsou cukrovinky, zejména různé čokoládové energetické tyčinky. Trpí-li někdo akné, měl by na ně rychle zapomenout a do svého jídelníčku raději zahrnout maximum ovoce a zeleniny. (Plus)

Černé tečky pryč za 3týdny

23. září 2007 v 21:54 For girls
Proč se ti tvoří
Svrchní vrstva odumřelých buněk není dostatečně exfoliována (odstraněna), a mrtvé buňky ucpávají póry špínou a mastnotou.

* Kde se objevují
Na T-zóně, čímž je myšleno čelo, nos a brada, která produkuje nejvíc mazu, i když zbývající části obličeje jsou v suchu.

* Proč jsou černé
Když obsah póru, tedy ten mazový špuntík, vystavíš vzduchu, jeho horní vrstva zoxiduje a nakonec ztmavne.

* Co není černý puntík
Rozšířený pór, což je prohlubeň, která se může jevit jako komedon, protože do něj nedopadá světlo a stín způsobuje dojem špíny.

5 kroků, jak zneškodnit černé tečky
Tento postup - správně dodržen - zaručí, že po třech týdnech budou ucpané póry fuč, tak buď trpělivá a důsledná.
krok 1
Myj si obličej dvakrát denně prostředkem určeným na odmaštění problematické pleti, abys odstranila z ucpaných pórů špínu a olej.
Zkus: Mycí gel Wash off!, Young, Nivea Visage, 105 Kč.
krok 2
Obrušuj si pokožku dvakrát týdně scrubem s jemnými zrníčky. Lehce peeling rozemni po vlhké pleti a opláchni vodou.
Zkus: Drobnozrnný peeling na problematickou pleť Pure Zone, L'Oréal Paris, 149 Kč.
krok 3
Použij astringentní tonikum na dočištění T-zóny a odstranění přebytečné mastnoty. Vatovým tamponkem nanes prostředek na pleť.
Zkus: Tonikum proti černým ucpaným pórům Clean&Clear, 89 Kč.
krok 4
Jednou týdně černé tečky vytáhni pomocí nálepek na nos nebo slupovací masky na celou tvář. Pleť měj napařenou po koupeli, aby byly póry otevřené.
Zkus: Čistící nálepky na nos, 145 Kč, a slupovací maska, 38 Kč, obojí Nivea Visage.
krok 5
Po očistě aplikuj dvakrát denně na pleť lehký, fluidní krém. Předchozí kroky pleť vysušily, proto ji musíš na závěr zavlažit.
Zkus: Přípravek na den Pure Zone, L'Oréal Paris, 149 Kč a gel na noc Pure A, Garnier, 119 Kč.

Proč bych měla používat odličovadlo?

23. září 2007 v 21:51 For girls

Proč bych měla používat odličovadlo?

Nepleťte si odličování pleti s čištěním. Vždy je třeba zachovat správný postup, což znamená, že nikdy pleť nečistíme dřív, než ji dokonale zbavíme všech líčidel. I v případě, že nalíčení je nepatrné, musíme nejdříve použít odličovací přípravky.

Odlíčení je opravdu velmi důležité, protože během dne se na líčidla nachytají různé škodliviny jako např. prach a ty čistící přípravky prostě neodstraní. Čistící mléka, toniky, ubrousky apod. nejsou určeny k odličování, ale pouze k čištění pleti. Na odlíčení musíme použít odličovací přípravky, protože jedině ty dokáží líčidla dokonale rozpustit, aniž by pleti nějak ublížily. Nedokonalé odlíčení má za vinu to, že se vaše pleť časem dostane do problémů. Může začít červenat, svědit, olupovat se a časem začne být náchylná i ke kožním nemocem a navíc se vám brzo objeví vrásky. Takový zánět spojivek, může způsobit i špatné odličování.

Nejhorší tedy je, pokud si večer půjdete lehnout nalíčená. Podceníte-li odlíčení, pak vám budou drahé pleťové krémy k ničemu.

Kdy?

Evidentní je, že na konci dne, kdy víte, že už se z domu nehnete nebo se chystáte jít spát. Ale proceduru provádíme i během dne, kdy bychom chtěly pleť třeba jen dolíčit. Věřte, že nanášení líčidel přes líčidla působí navenek strašně hrubě. Make-up vám vytvoří fleky, řasenka se vám může olupovat a velká vrstva očních stínů se prostě na víčku neudrží a slije se do rýhy nebo se rozmazává.

Čím?

Naše babičky říkaly, že jim stačila voda o obyčejné mýdlo. Tak to rozhodně hned zavrhněte, protože mýdlem byste pleť akorát vysušila a pokožku obličeje zbavila ochranné vrstvy, která si zaslouží jemnější zacházení.

Rozhodně tedy používejte přípravky k odličování určené a raději bez obsahu alkoholu:
  • odličovací mléka se rozlišují podle typu pleti. Obsahují výtažky z ovoce, bylin, dále třeba proteiny, ceramidy a také hydratační látky.
  • případně napuštěné ubrousky, na ty si ale moc nezvykejte, protože odlíčení není až tak dokonalé. Jsou vhodné třeba na cesty nebo na dovolenou. Když, tak používejte ty neparfémované.
  • odličovače očí, jsou určeny i k odlíčení řasenky a nedráždí oční spojivky.
  • tampóny z buničiny nebo vatové

Na trhu je takové množství kosmetiky, že asi není jednoduché vybrat si tu svou oblíbenou značku. Ale nemusíte trvat na značce, stačí, když budete vědět, který přípravek vám svým složením nejvíc vyhovuje. Odličovadla by měla obsahovat i bylinné výtažky, zjemňující látky a vitamíny. Složení si přečtete na každém obalu.

Jak?

1. Začněte od očí. Takové stíny, ty jdou dolů lehce odličovacím mlékem, ale co třeba voděodolná řasenka? Tu musíme odstranit speciálními odličovadly na oči, která dokáží snadno barvu rozpustit. Použít můžete třeba různé olejové odličovací přípravky, které jednoduše nalijeme na tampón nebo ubrousek a pomalými tahy shora dolů řas odlíčíme. Líčidlo musíme odstranit dokonale, zvláště u tohoto druhu řasenky, protože se chová k našim očím dost agresivně. Proto bychom měly raději k líčení používat normální řasenku a tu voděodolnou jen, když je to nezbytné.
2. Dále pokračujeme odlíčením pokožky obličeje a krku. To znamená, že odstraníme make-up, pudr, zdravíčko a rtěnku. Nejprve pleť navlhčete vlažnou vodou. Pak naneste mléko na vatový tampon a důkladně a jemně setřete všechna líčidla a nečistoty. Postupujte od čela přes nos a tváře směrem dolů na krk. U rtů postupujte od koutků ke středu rtu. Na pleť netlačte a spíš ji masírujte.
3. Potom teprve přijde na řadu čištění pleti. Čištění protáhněte až na krk, který je na stárnutí hodně náchylný. A na závěr použití tonizační vody a oblíbeného pleťového krému.

Rady na závěr

Na odlíčení si udělejte dostatek času.
Kupujte raději odličovací přípravky bez obsahu alkoholu, protože ten pleť nadměrně vysušuje.
Odličujte tak dlouho a tampóny vyměňujte stále dokola, dokud nebudou čisté a bez stop líčidel.
Odličovacím mlékem si pleť masírujte minimálně tři minuty, pleť se zahřeje a prokrví.
Chyby v odličování, způsobují předčasné stárnutí a tvorbu vrásek.

Tři triky a máš jeho respekt

23. září 2007 v 21:50 For girls
Tři triky , které ti pomůžou získat jeho respekt!
  1. Řekni ne! Nemáš náladu na to, co chce on? Tak to řekni!
  2. Ukaž mu, že dokážeš žít i bez něj! Podnikni něco sama s kámoškama!
  3. Napřetvařuj se! Buď sama sebou! Kluci rychle vycítí, když holka lže, a také toho využijí...


oranžové colorfullky a další smile

23. září 2007 v 21:43 ♥obrázky♥
smile.gifwink.gifbiggrin.gifohmy.gif:-D (velky-smich)8-| (vykulene)8-D (vykulenej-smich)smajlík:milacik::kvietok::jazik::beee::neja::nono::lol::bye2::bye::ovonaj::super::flex:smajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlík••smajlíksmajlíksmajlíksmajlík
new:
*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us**Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us**Image Hosted by ImageShack.us**Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us*Image Hosted by ImageShack.us